Skip to main content

Programma en tijden zijn onder voorbehoud en kunnen wijzigen

Donderdag 7 maart | MAIN ARENA

Dag
17:30 FEI Dressage World Cup™ Grand Prix presented by RS2 Dressage
Dressuur Internationaal
 
Avond
20:45 Dressage Masters - Show

Donderdag 7 maart | ARENA 2

 Dag
 17.30

Restaurant ’t Zusje Prijs
Springen Nationaal, Paarden met barrage 1.30m

 Avond
 19.30

Restaurant ’t Zusje Prijs
Springen Nationaal, Paarden met barrage  1.35m

   
 
   

Vrijdag 8 maart | MAIN ARENA

Dag
12.00 Equilibrium Prijs
Dressuur Internationaal, CDI3* Grand Prix
15.00 Hoefslag Prijs
Springen Internationaal, Twee Fasen, 1.40m

Avond
18.30 Gemeente 's-Hertogenbosch Prijs
Springen Internationaal, direct op tijd, 1.45m
21.00 VDL Groep Prijs
Springen Internationaal, met barrage, 1.55m

Vrijdag 8 maart | ARENA 2

Dag
 12.30

KNHS Para Dressuur Trophy
Kür op Muziek

15.00 Hengstenstation Van Uytert Prijs
Dressuur Internationaal, CDI1* Prix St. Georges

Avond
17.00 Bestronics Prijs
Dressuur Nationaal, Paarden Z1 Proef 41

19.30 Bestronics Prijs
Dressuur Nationaal, Paarden Z2 Kür op Muziek

Zaterdag 9 maart | MAIN ARENA

Dag
09.30 Hengstenstation Van Uytert Prijs
Dressuur Internationaal, CDI1* Intermédiaire, Kür op Muziek
11.30 Equilibrium Prijs
Dressuur Internationaal, CDI3* Grand Prix, Kür op Muziek
14.00 FEI Dressage World Cup™ presented by WeLoad Energy Systems
Dressuur Internationaal, Kür op Muziek

Avond
18.30 Van Schijndel Bouwgroep Prijs
Springen Internationaal, Indoor Derby, 1.45m
20.45 10 Jaar Rolex Grand Slam of Show Jumping
Ceremonie
21.00 Audi Prijs
Springen Internationaal, met barrage, 1.50m

Zaterdag 9 maart | ARENA 2

Dag
09.30 Restaurant ’t Zusje Prijs
Springen Nationaal, Paarden met barrage
1.20m
11.45 Restaurant ’t Zusje Prijs
Springen Nationaal, Paarden met barrage
1.10m
14.00 Restaurant ’t Zusje Prijs
Regio Brabant Ponyspringen, AB 0.70m & C 0.80m met barrage

Restaurant ’t Zusje Prijs
Regio Brabant Ponyspringen, C 0.90m & 1.00m met barrage

Restaurant ’t Zusje Prijs
Regio Brabant Ponyspringen, DE 0.90m & 1.00m met barrage

17.00 NAB Bliksembeveiliging Prijs,
Springen Internationaal, direct op tijd, 1.40m
 
Avond
 18.45 Bestronics Prijs
Dressuur Nationaal, Paarden ZZ Licht Kür op Muziek
 21.00 Bestronics Prijs
Dressuur Nationaal, Viertallen Z/ZZ

Zondag 10 maart | MAIN ARENA

Ochtend
09.30

11.00

Restaurant 't Zusje Prijs
Springen Regio Brabant, Pony's, met barrage, DE 1.10m | DE 1.20m
Show Britt Dekker

Middag
12.00

Borek Prijs
Springen Internationaal, direct op tijd, 1.45m

15.00 Rolex Grand Prix
Springen Internationaal met barrage, 1.60m
Rolex Grand Slam of Show Jumping

Zondag 10 maart | ARENA 2

Ochtend
10.00 Bestronics Prijs
Dressuur Regio Brabant, Pony's Z2 Kür op Muziek

Middag
12.30 Britt Dekker Kids Conference
14.00 Bixie Springen

The Kids Masters

Vrijdag 8 maart

 10.00-20.00 SoSo Kids Club
 11.00-12.00 Ponyrijden
 12.30-13.30 Kruiwagen race ouder/kind
 13.45-14.45 Stokpaardjes race
 15.00-16.00 Ponyrijden
 16.05-16.35 Dressuur demo Bixie tot Basis met Sterre Slosser
 16.45-18.15 Bixie behendigheid clinics met Kristy van My Little Ponies
 18.15-18.45 Meet&Greet met Kristy
 19.00-20.00 Ponyrijden
 20.00-21.00 Bixie Basis clinic olv Marcel Modolo Zanotelli

GO SOCIAL PROGRAMMA

Hele dag:
• Ponyrijden in de Kids Masters piste
• Pony Pimpen met My Little Ponies
• Knuffelen/aaien ponies van My Little Ponies in de paddock

Zaterdag 9 maart

 10.00-20.00 SoSo Kids Club
 09.00-10.00 Stokpaardjes springen
 10.00-11.00 Ponyrijden
 11.15-12.30 Meet&Greet Fenna (Hoefwijzer)
 13.00-15.00 Bixie springen clinics met Kristy Snepvangers
 15.00-15.30 Meet&Greet Kristy Snepvangers
 15.30-16.30

Ponyrijden

 17.00-19.00 Bixie springen clinics met Kristy Snepvangers
 19.30-20.00 Kruiwagen race ouder/kind

GO SOCIAL PROGRAMMA

Hele dag:
• Daphne Draaft Door
• Merchandise + tweedehands Schleich in de stand

Zondag 10 maart

 10.00-17.00  SoSo Kids Club
 14.00-17.30  Bixie springen (20, 30, 40 cm) Peelhal
   Go Social programma

GO SOCIAL PROGRAMMA

10.00 Ponyrijden in de Piste (Kids Masters piste)
11.00 Voltige show I Zusjes Conijn (Paddock)
11.20 Voltige show I Zusjes Conijn (Paddock)
11.40 Floortje + My Little Ponies Battle (Kids Masters piste)
12.00 Ponyrijden in de Piste (Peelhal)
12.30 Britt Dekker (Kids Masters piste)  
13.30 Clinic Ruitertraining voor de Jonge ruiter, Nynke van der Linden (Kids Masters piste)
14.00 Een (te) klein paard, wat nu? | My Little Ponies, Purarazadivino (Kids Masters piste)  
15.00 Trickrider Floortje (Kids Masters piste)  
15.30 Shettys over the rainbow | My Little Ponies (Go Social stand)

Hele dag Go Social stand:
• Meet & Greet accounts Go Social stand
• Waar zitten de spieren van een MENS